Nieuws

VVEPunt en PandGarant gefuseerd

PandGarant en VVEPunt zijn gefuseerd. Per 1 juli jl. zijn we verder gegaan onder de naam PandGarant

Sinds 1 januari 2019 werkten PandGarant en VVEPunt al nauw samen. De samenwerking was positief en heeft veel voordelen opgeleverd. 

Krachten bundelen en voordelen voor u als klant 
Met deze fusie is één sterke en toekomstbestendige speler in het VvE-beheer in Noord-Nederland ontstaan. Door de fusie kunnen we de bedrijfs- en automatiseringsprocessen nog beter op elkaar afstemmen en verbeteren. Bovendien kunnen we van elkaars capaciteit gebruikmaken, wat de continuïteit van de dienstverlening ten goede komt. 

Wat betekent dit voor uw VvE? 
Alle VvE's (zowel de besturen als de leden) zijn, voorafgaand aan de fusie, geïnformeerd per mail en/of brief. De klantteams van de VvE's en de inloggegevens voor het webportaal zijn hetzelfde gebleven. Per 1 juli jl. zijn de volgende nieuwe contactgegevens in gebruik genomen:

Telefoonnummer: 050 851 9013 
E-mailadres: team3@pandgarant.nl 

Meer informatie: www.pandgarant.nl/fusie

Deze website zal binnenkort niet meer bereikbaar zijn. Alle informatie die u nodig heeft is te vinden op pandgarant.nl.