Nieuws

Tasmantoren in LEGO

Al sinds 2013 voert VVEPunt het beheer uit van de Tasmantoren in Groningen. We kennen het gebouw door en door, maar deze versie was nieuw voor ons.

Op de webpagina van Sikkom kwam namelijk deze minimalistische LEGO-versie van de Tasmantoren voorbij, gemaakt door Jan van Laar. Met relatief weinig steentjes weet hij het toch voor elkaar te krijgen om iconische Groningse gebouwen herkenbaar na te maken.

Via Sikkom laat Jan weten dat hij nog meer gebouwen na wil bouwen met LEGO, zoals het Hoofdstation, Stadhuis en Groninger Museum. Mocht Jan door zijn inspiratie heen zijn, dan weten wij toevallig nog wel een aantal mooie VvE's!

Klik hier of op de afbeeldingen voor een grotere weergave. De linkerafbeelding komt van Sikkom, de rechterfoto is van Wil de Boer via Tasmantoren.nl.